Marshal Tito 1, 1200 Tetovë, RMV

Luna Croissant Cocoa & Vanilla

Shijoni një përvojë shije tërheqëse me ‘Luna Croissant Cocoa & Vanilla’, një croissant i butë me një kombinim të shijshëm të kakao-së dhe kremit të butë vanilje. Kroasani i pasuruar me miell gruri dhe yndyrë bimore, ofron një përvojë të shijes së mrekullueshme. Ruajeni në vend të freskët për një shije të vërtetë të freskët.

Detaje
Vlerat mesatare ushqyese për 100 g
Energjia 1,779 kJ (425 kcal)
Yndyrna 22 g
Yndyrna e ngopura 12.0 g
Karbohidratet 49.3 g
Sheqerna 23.2 g
Proteina 6.7 g
Krypë 0.36 g
Kategori:
SHARE